.

.

Originalni firmu huawei GPON OLT Razredu C++ SFP Module ZA MA5680/MA5608/MA5680 OLT

Originalni firmu huawei GPON OLT Razredu C++ SFP Module ZA MA5680/MA5608/MA5680 OLT

Klasifikacija proizvoda:

KM 60.00
Iznos
U obrascu koji je dostupan narudžbi

Originalni firmu huawei GPON OLT Razredu C++ SFP Modula

Glavna svojstva

:
WANSHUOELECTRONICEQUIPMENT
:
FIRMU HUAWEI GPON C++
Ime:
Firmu huawei
:
GPON SFP C++
Talasnu dužinu:
Tx1490nm/ Rx1310nm
Kompatibilni:
Firmu huawei
konektor:
Simplex SC
do:
20KM
moć:
5~7dbm
Stanju:
Novo i Originalni

Izbor kupca